Na co se můžete těšit?

V naší chalupě se pohodlně ubytuje až 17 hostů ve čtyřech pokojích. 

Přízemí: Vstupní chodbou se stojany na lyže a lyžáky vejdete do vnitřní chodby s krásnými kachlovými kamny. Odtud vpravo najdete společnou, dobře vybavenou kuchyň se dvěma kombinovanými sporáky, lednicemi a mrazáky. Kuchyň pokračuje útulnou jídelnou a sedacím koutkem (LCD televizor), která slouží zároveň jako společenská místnost. Z jídelny můžete vyjít přímo na letní terasu s venkovním krbem a překrásným výhledem. V přízemí najdete také dětskou hernu (dětský nábytek, žebřiny, hračky, houpadlo a odrážedlo, kuchyňka), jeden pokoj (3x lůžko) a kompletní sociální zařízení.

Patro: Pohodlným schodištěm se dostanete do prvního patra. Zde se nachází další sociální zařízení tři pokoje - pokoj č. 3                                  (3x lůžko + 1 přistýlka), pokoj č. 4 (4x lůžko + 1 přistýlka) a pokoj č. 5 (4x lůžko + 1 přistýlka) - v tomto pokoji je vlastní sprcha a umyvadlo. 

Po celé chalupě se prosím pohybujte pouze v přezůvkách. Dětem je k dispozici jedna dětská postýlka a jídelní stolička, rádi Vám zapůjčíme             i nočník nebo dětské wc prkénko.

Chalupa pod Stráží je nekuřácká. Myslíme na alergiky - proto prosím neberte s sebou zvířecí kamarády. Děkujeme! 

 Přijeďte k nám kdykoli, Rokytnici si užijete v každém ročním období!