Co je u nás nového?

Velký venkovní bazén

Počínaje letní sezonou 2017 pro Vás chystáme novinku - osvěžení ve venkovním bazénu o průměru 3,6 m. Koupání s výhledem na Lysou horu, kdo by odolal?! :-)
Celý článek

Venkovní hřiště

Dobudovali jsme venkovní herní prvky pro děti. Podívejte se do naší fotogalerie nebo ještě lépe - přijeďte se podívat :-)
Celý článek

Dětská herna

Dnes jsme na chalupě dodělali novou dětskou hernu pro nejmenší hosty. Určitě si to u nás užijí! :-) Fotografie najdete ve fotogalerii.
Celý článek

Facebook

Novinky a zajímavosti z Chalupy pod Stráží teď najdete také na facebooku!     
Celý článek

Jarní zpráva :-)

Zimní sezona nám pomalu končí... Děkujeme všem našim hostům za návštěvu a doufáme, že se uvidíme zase za rok. Do Rokytnice pomalu přichází jaro a my se pustíme do úprav chalupy - připravíme na léto hřiště a hernu pro děti, upravíme okolí chalupy. Máte se na co těšit! Emotikona smile
Celý článek

Výhodná cena posledního týdne jarních prázdnin!

Přijeďte si k nám užít poslední týden jarních prázdnin (5. - 12. března) za cenu mimosezony - zaplatíte pouze 20.000,- Kč za týden! Možná se bude lyžovat, možná už budete vítat jaro - ale Vaši dovolenou si určitě užijete :-)
Celý článek

Nová LCD televize

Ani během Vaší dovolené si nemusíte nechat ujít důležité sportovní přenosy, oblíbené seriály nebo zprávy. V obývacím koutku je Vám k dispozici nový LCD televizor. 
Celý článek

Začínáme! :-)

Od 2. ledna 2016 budeme provozovat bývalou chalupu U Kopečků v Rokytnici nad Jizerou. Rozhodli jsme se změnit její jméno na Chalupu pod Stráží. Termíny rezervované s původními majiteli samozřejmě platí za dohodnutých podmínek. Zbývá jen zabalit kufry a batohy a vyrazit k nám do hor! :-)
Celý článek